המועצה הצדיעה למתנדבים למען הכלבים

קיבוץ יסעור אירח ערב הוקרה למתנדבי עמותת כלבלאב, הפועלת מהכלבייה הרשותית ומסייעת באימוץ כלבים בצפון


במסגרת ההכנות לשנה העברית החדשה התקיים בשבוע שעבר ביסעור ערב הוקרה למתנדבים הרבים של עמותת כלבלאב העוסקים במהלך השנה כולה בהצלת כלבים ומציאת בית עבורם.
העמותה פועלת על בסיס התנדבותי בלבד. עבודתם של המתנדבים, הנעשית מכל הלב, מלווה בקשיים רבים, בשל הצורך הקבוע לטפל גם במציאת פתרונות למימון הוצאות המזון, תחזוקת המקום וטיפולים וטרינריים. המתנדבים הם אלו שעושים את הכמעט בלתי אפשרי ומעניקים לכלבים חיים, טיפול ובריאות, והרבה תקווה.
מהנתונים עולה כי העמותה הצליחה להגיע השנה כבר ל-1,000 אימוצים לכלבים שמצאו בתים טובים ולמעשה היו עלולים לסיים את חייהם בדרך אחרת.
במהלך הרמת כוסית וטקס מרגש, שמעו המשתתפים את הרצאתו של עו"ד שגיב לוי בנושא ראי המשפט – דיני כלבים בישראל. המתנדבים קיבלו ערכת מתנה מרגשת.

ראש המועצה משה דוידוביץ בירך את המתנדבים באירוע על תרומתם למען בעלי החיים והחברה באזור. "כפי שכולכם יודעים - המועצה והעמותה בשנים האחרונות משלבות ידיים ופועלות יחד בשיתוף פעולה מלא", אמר. "השנה חידשנו את הכלביה, החלפנו את כל מבנה המרפאה, ביצענו חלוקה לחדרים ייעודיים ושדרגנו את החתולייה. אני מאחל לכולנו שתהא השנה הזאת שופעת כרימון, מלאה בכל הטוב שהארץ והגליל שלנו יודעים להעניק. שנה עם שפע של פעילות ועשייה, מיזמים חדשים, חשיבה יצירתית, קהילה ושמחה, ושנדע גם השנה לכבד ולאהוב את בעלי החיים".