שלמה ארצי פתח את השנה במטה אשר

לאחר ציפייה ארוכה ודחייה של יותר משנה בגלל הקורונה הגיע הזמר הפופולרי לאמפי בלוחמי הגטאות - והתקבל באהבה רבה על ידי תושבי הגליל המערבי


יותר מ-4,000 צופים, ובהם חיילי וחיילות אוגדה 91, שהוזמנו על ידי המועצה האזורית מטה אשר, נהנו במוצאי שבת האחרונה (11 בספטמבר) מההופעה הגדולה והמושקעת של שלמה ארצי באמפי בית לוחמי הגטאות.

ראש המועצה משה דוידוביץ פתח את האירוע ואמר: "איזה כיף ומרגש לעמוד כאן על הבמה הזאת, לחגוג יחד את פתיחתה של שנה חדשה. איזה כיף שהצלחנו לקיים את המופע הענק הזה, אחרי דחייה של יותר משנה, ושעמד שוב בסימני שאלה רבים. והכל בהתאם להנחיות הקורונה בשטח פתוח, ועם עטיית מסכות למען הבריאות של כולנו".

כ-4,000 צופים וצופות קיבלו את שלמה ארצי באהבה / צילום: Ritvo photography

המופע של ארצי תוכנן להתקיים במאי 2020, אך נדחה בשל פרוץ מחלת הקורונה בישראל כחודשיים לפני כן. המופע כמובן נדחה, יחד עם כל אירועי התרבות בישראל שהוקפאו לתקופה ארוכה. 

"היה לנו חלום להפוך את האמפי מאתר של עצרות זיכרון למקום של הנאה ותרבות איכותית פה בגליל - באמפי המדהים הזה של בית לוחמי הגטאות", הוסיף דוידוביץ. "זהו חלום שקרם עור וגידים והופך למציאות. אני רוצה לאחל לכולכם ששנת תשפ"ב תאיר לנו פנים, תהיה שנה של עשייה ויצירה ושל שגרה ברוכה".

ראש המועצה עם חיילי אוגדה 91, שהתארחו במופע / צילום: rRitvo photography