ביום רביעי האחרון (7 במרץ), לכבוד יום האישה, הוזמנו לצפון 16 לוחמות מגדוד קרקל ליום פינוק מושלם בניצוחה של שלומית גוזלן וקבוצת מחוברות מאמאנט מטה אשר. הלוחמות התחילו בארוחת בוקר מפנקת, המשיכו לטיפולים קוסמטיים אצל האחת והיחידה, סיון כהן הקוסמטיקאית, שתרמה טיפולי פנים ויופי, סיון טיפלה ופינקה את הבנות במשך חמש שעות. בסיום הטיפולים הבנות נסעו לבקר בגנים הילדים במצובה ויחיעם.

הילדים וההורים של הגיל הרך בקיבוץ מצובה בניצוחה של רונית דנגור ומגן זמיר בקיבוץ יחיעם בניצוחה של זוהר רובין, תרמו מארזים של משלוחי מנות.

  בצהריים נסעו הלוחמות לקאנטרי גן עברון שהזמינו את כל הלוחמות ליום כייף בבריכה שם קיבלו את פניהן נרקיס וזוהר ודאגו להן לארוחת צהריים ולהרגשה של ״ בית ״.

לאחר מכן נסעו הבנות לצימרים מפנקים של אליס המדהימה והאימהית מ ״שוקולד לבן ביערה״ אליס אירחה את הבנות בצימר מהמם חלומי ומפנק, אותו הגדירו הלוחמות: 

"כצימר מהסרטים״ צחי אליהו , מ״אחוזת לג׳נדה״ תרם ללוחמות שתי סוויטות מפנקות ומפוארות , עם בריכה וג׳קוזי , שגרמו ללוחמות לשכוח את הבית...

לאחר מנוחה קלה והתרעננות נסעו הבנות לאולם נעמן והשתתפו בטורניר כדורשת עם מאמאנט מטה אשר, נהריה וקבוצת מטה אשר tav dental

בסיום הטורניר קיבלו הלוחמות ממחלקת הספורט של מטה אשר מארז של ציוד ספורט ורשת ניידת שיוכלו לשמור על כושר גם בשטח.

בסיום היום הגדוש התכבדו הבנות בארוחת ערב מפנקת שקהילת מצובה התגייסה בלב רחב משפחות רבות הכינו מאפים תבשילים ופינוקים.

זה המקום להודות לשחקניות מחוברות שבמהלך היום דאגו להסעות, לפינוקים בערב הטורניר ותרמו משלוחי מנות; לחקלאות מצובה על קלמנטינות; לאורית גרמיצקי ממצובה על העזרה ולסימה  ביטון שהכינה עוגות מפנקות לבנות לצמירים ולארוחת ערב; לגל מנצור וצוות מחלקת ספורט מטה אשר שתרמה לבנות ציוד ספורט, משלוחי מנות ודאגו שהיום של הבנות יהיה מושלם. ואחרונה חביבה ליאת רום רכזת הכדורשת של מטה אשר, שבלעדיה זה לא היה יוצא לפועל.

להלן כמה תמונות מהפגש עם הלוחמות. 

1
 

2